Tüm Kategoriler
Sepetiniz

Hakkımızda


Uşak Volkan bilgisayar 22 Yıldır bilgisayar ürünleri , oyun konsolları sektöründe satış, onarım, ve teknoloji  ürünleri satışı hakkında Uşak'ta  faaliyet göstermekteyiz.


Volkan Bilgisayar 2000 Yılında Kurulmuş Uşak ilinde Küçük bir esnaf dükkanı olarak hizmete basladı 2022 Yılına kadar
Bilgisayar donanımları, kurumsal ürünler satışı, bilgisayar tamiri, playstation tamiri alanında Yıllarca Uşakta Yerel olarak profesyonel  hizmet verdik ve hala da devam ediyoruz , gerek müşterilerimizin ısrarları ile gerekse sektörün genişlemesi ve daha büyük kitlelere ulaşabilmek adına bilgisayar ve kurumsal ürün satışları konusunda usakbilgisayar.com u  faaliyete açtık.
Sitemizde aktif stoklarımızda bulunan  geniş pazar ağının ihtiyaclarını karşılayabilecek kapasitede 2000 e yakın ürünle sizlere  sunuyoruz. 

İşletmemiz bünyesinde 100'den fazla markanın resmi distribütör garantili olarak satışı sağlanmaktadır. 

Vizyonumuz hizmetin odağında daima insan olduğunun farkında olarak, hem istihdam geliştirmek hem de teknolojik ihtiyaçları müşterilerimizle buluşturmak

Misyonumuz müşterilerimizin teknoloji ürünleri hakkında ki ihtiyaçlarını ilk elden karşılamak, doğru yerde doğru tespit sonucunda müşterilerimizin memnun uzun yılları kullanabileceği ürünleri tedarik etmek dir.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz


WhatsApp
Tıkla Ulaş!