Uşak ilinde hizmet veren Volkan Bilgisayar, masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bir işletme olarak bilgisayarınızın sorunlarını çözmek için hizmetinizde. İletişim numarası olan 0276 223 28 89'u arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Kurtuluş, 1 Eylül Cd. No:61/A, Merkez/Uşak adresinde bulunan Volkan Bilgisayar, bilgisayarınızın performansını arttırmak için birçok hizmet sunuyor. Harddisk değişimi, ekran kartı değişimi, SSD disk takma ve bilgisayar hızlandırma, format atma, program yükleme, anakart tamiri, güç kaynağı tamiri ve değişimi, yedek parça satışı ve tamiri gibi hizmetlerimizle bilgisayarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

Harddisk değişimi konusunda, bilgisayarınızın yavaşlaması ve verilerin kaybolması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Volkan Bilgisayar olarak, en uygun harddiski seçerek ve yerinde değiştirerek sorununuzu çözüyoruz.

Ekran kartı değişimi, bilgisayarınızın oyunlarda veya grafik programlarında yavaşlaması ve donması gibi sorunlarla karşılaştığınızda gereklidir. Volkan Bilgisayar olarak, en uygun ekran kartını seçerek ve yerinde değiştirerek bilgisayarınızın performansını arttırıyoruz.


SSD disk takma ve bilgisayar hızlandırma hizmetimiz, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için gereklidir. SSD disk takarak, bilgisayarınızın açılış süresini kısaltabilir ve programların daha hızlı açılmasını sağlayabilirsiniz.

Format atma ve program yükleme hizmetimiz, bilgisayarınızın sorunlarını çözmek için gereklidir. Bilgisayarınızın işletim sistemi veya programları hatalı çalıştığında, format atarak ve programları yeniden yükleyerek sorunu çözebilirsiniz.


Anakart tamiri, güç kaynağı tamiri ve değişimi, yedek parça satışı ve tamiri hizmetlerimizle de bilgisayarınızın sorunlarını çözüyoruz. Ücretsiz arıza tespiti hizmetimiz sayesinde, bilgisayarınızın sorununu ücretsiz olarak tespit ederek çözüm önerileri sunuyoruz.

Volkan Bilgisayar olarak, Uşak ilinde masaüstü bilgisayar tamiri konusunda uzman bir işletme olarak hizmet veriyoruz. İletişim numaramız olan 0276 223 28 89'u arayarak veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Adresimiz olan Kurtuluş, 1 Eylül Cd. No:61/A, Merkez/Uşak'a gelerek de bilgisayarınızın sorunlarını çözüyoruz.